אודות

קבוצת אייל חן מובילה במתן שירותי ניהול ואחזקה למבני מגורים ומגדלי משרדים מרובי קומות. הקבוצה הוקמה בשנת 2016 על ידי אייל יוסף, בעל מומחיות בניהול ואחזקת מבנים, עם ניסיון עשיר באחזקה מעל עשור. התמחות החברה בתחום מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מסביבה סינרגטית, אסתטית וחדשנית.  

הקבוצה מעניקה שירותי ניהול ואחזקת מבנים למגדלי מגורים, מגדלי משרדים ואף מעניקה שירותי ניקיון מורכבים לגופים גדולים ושירותי ניקיון לפני אכלוס. הקבוצה פועלת רבות על מנת לנהל כל תקציב בצורה האופטימלית ביותר, תוך שקיפות מלאה ובכפוף לפיקוח של רואה חשבון מטעם הקבוצה. המטרה היא לחסוך בעלויות האחזקה, מבלי להתפשר על איכות השירות ונוחות הדיירים.

צוות החברה מונה בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, המלווים כל לקוח בשקיפות מלאה לאורך כל תקופת ההתקשרות, תוך זמינות מלאה והקשבה לכל צורך. בין היתר, החברה מעסיקה מנהלי פרויקטים מקצועיים, המתמחים בניהול פרויקטים מורכבים, כמו גם עובדים המעניקים זמינות מלאה ותודעת שירות גבוהה מהמוכר. 

הקבוצה שואפת לחדשנות ומתעדכנת תמיד בדבר הבא בתחום, הן מבחינת טיב השירות הניתן והן בשילוב טכנולוגיות חדשניות במגדלים אותם הקבוצה מנהלת. המטרה היא לאפשר לכל לקוח לקבל את כל הפסיליטיז' הקיים וליהנות מתחושה של בית מלון ברמת 5 כוכבים. 

כיום הקבוצה עובדת עם מנעד רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים כגון מגדלי משרדים, בנייני מגורים יוקרתיים, מוסדות, גופים ציבוריים ועוד. כלל הלקוחות נהנים ממעטפת שירות מלאה, המתחילה בפגישת היכרות, ממשיכה באחזקה וניהול מקצועיים ומסתיימת בחיוך גדול של שביעות רצון.